Laboratorium Komputerowe Progmar
Marcin Załęczny

Na stronie używamy cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.      Zamknij

Gra "A ja to wiem!"

Wymagania:
    System operacyjny: Windows 10, Windows 11
    Rozdzielczość ekranu: 1920x1080

Witaj w fascynującym świecie nauki języka polskiego, gdzie zabawa spotyka się z edukacją! Nasza edukacyjna gra komputerowa "A ja to wiem!" to innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego możesz nie tylko sprawdzić i utrwalić swoją polonistyczną wiedzę, ale też rozwinąć własne kompetencje w tym zakresie. Znajdziesz tu krzyżówki o różnym stopniu trudności, które ułatwią zapamiętanie zagadnień językowych i literackich wskazanych w podstawie programowej.

"A ja to wiem!" to gra, która uczyni naukę języka polskiego prawdziwie ekscytującą przygodą i lepiej przygotuje Cię do egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu!

"A ja to wiem!" zawiera różnorodne poziomy trudności, co sprawia, że jest odpowiednia dla graczy o różnym stopniu zaawansowania.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie zabawy, ale także wspieranie rozwoju umiejętności językowych. "A ja to wiem!" to niepowtarzalna okazja do nauki i doskonalenia swoich umiejętności językowych w fascynujący sposób. Ciesz się światem słów, rozwijaj się i baw się jednocześnie - "A ja to wiem!" to gra, która uczyni naukę języka polskiego prawdziwie ekscytującą przygodą!

  • Przykładowe screenshoty z gry: